Oferty polecane

Turnusy rehabilitacyjne

Serwis Turnusy.Rehabilitacyjne.pl tworzą ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjne, organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych oraz obiekty oferujące prywatne pobyty rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest szeroko dostępną formą aktywnej rehabilitacji i wypoczynku dla osób niepełnosprawnych. W zależności od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o takie dofinansowanie, koszt pobytu na turnusie rehabilitacyjnym może okazać się naprawdę niewielkim wydatkiem.
Z drugiej strony, formą rehabilitacji zyskującą na popularności są prywatne pobyty rehabilitacyjne. Coraz więcej ośrodków poszerza swoją ofertę o taki pobyt, osoby wymagające rehabilitacji mogą więc doskonale dopasować sobie odpowiednie miejsce oraz standard pobytu.

Turnus rehabilitacyjny - czas wolny Turnusy rehabilitacyjne - zajęcia na basenie Zabiegi lecznicze

Osoba potrzebująca rehabilitacji samodzielnie wyszukuje odpowiedni dla siebie turnus rehabilitacyjny. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku turnusów dofinansowanych przez PFRON, profil leczenia oraz miejsce muszą być zgodne z zaleceniami lekarza, a turnus musi się odbywać w ośrodku posiadającym wpis do odpowiedniego rejestru.

Celem naszego serwisu jest pomoc osobom potrzebującym rehabilitacji w znalezieniu odpowiedniego turnusu dla siebie. Dzięki szerokim możliwościom filtrowania wyników wyszukiwania, bez trudu można znaleźć najbardziej dogodny ośrodek odpowiadający wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektów, które mają pełną prezentację w serwisie, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze turnusu dla siebie.

Aktualności

Zjazd Gwiazd w Wierchomli
Stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla zaprasza w sobotę 13 lutego na otwarte rodzinne zawody w slalomie gigancie, w których wezmą udział także znane osoby: aktorzy i sportowcy. Impreza jest pierwszą edycją planowanego cyklu Zjazdu Gwiazd.
Snow Volley - turniej siatkówki na śniegu
Zimowo i na sportowo! W dniach 20-21 lutego w Wiśle zostaną rozegrane zawody siatkówki na śniegu. W rozgrywkach na placu B. Hoffa wezmą udział drużyny Pań i Panów, turniej rozpocznie się meczami eliminacyjnymi. Podczas turnieju nie zabraknie także konkursów, zabaw i innych atrakcji dla kibiców.
24. Światowy Dzień Chorego w Gdańsku
W ramach tegorocznych obchodów Światowego Dnia Chorego pod hasłem "Na zdrowie, Gdańsku", mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad dotyczących cukrzycy, deprecji i nerwicy, stwardnienia rozsianego i alzheimera.
Start do Nart w Karpaczu
W dniach 5-7 lutego w Karpaczu na Stacji Narciarskiej pod Wangiem będzie działać Miasteczko Start do Nart. Wśród planowanych atrakcji m.in. rozgrzewki przed jazdą na nartach, możliwość przetestowania sprzętu narciarskiego, konkursy, zawody sportowe i inne.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort, Tanie noclegi. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie