Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem Pośrednictwa

Aktualności

Festyn Rodzinny w Mielnie

W piątek 18 sierpnia na placu rekreacyjno-sportowym przy MOPS w Mielnie o godzinie 18.00 odbędzie się Festyn Rodzinny. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Dni Buska-Zdroju

W weekend 25-27 sierpnia będą obchodzone Dni Buska-Zdroju! Znane uzdrowisko będzie świętowało 730-lecie lokacji miasta. Z tej okazji zaplanowano mnóstwo wydarzeń i atrakcji dla mieszkańców, gości i kuracjuszy.

Dzień Ratownika Górskiego w Krynicy-Zdroju

W dniach 5-6 sierpnia na Deptaku w Krynicy-Zdroju odbędzie się piknik charytatywny "Dzień Ratownika Górskiego", której organizatorem jest Fundacja GOPR. W programie mnóstwo wydarzeń, które zainteresują każdego entuzjastę gór.

Dni Zdrowia i Górski Sprint Challenge w Ustroniu

W dniach 16-20 sierpnia w ośrodku Poniwiec Mała Czantoria w Ustroniu odbędą się Dni Zdrowia & Górski Sprint Challenge. Wydarzenie będzie trwało w godzinach 9.30 - 17.30. To impreza dla wszystkich miłośników zdrowego stylu życia.

72. Międzynarodowy Festiwal Chopinowski w Dusznikach-Zdroju

W dniach 4-12 sierpnia w Dusznikach-Zdroju odbędzie się kolejna, już 72. edycja Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego. Koncerty w ramach tego wydarzenia grane są przez muzyków z różnych krajów i gromadzą międzynarodową publiczność. 

Bezpłatne Wycieczki po Magicznym Szlaku Ducha Gór

Szklarska Poręba zaprasza do udziału w nieodpłatnych wędrówkach po Królestwie Karkonosza. Wycieczki odbywają się w poniedziałki i przeznaczone są wyłącznie dla turystów indywidualnych. Trasy są odpowiednie dla całych rodzin.

Active Summer z Radiem ZET w Ustce

W dniach 19-23 lipca strefa Active Summer zagości na plaży wschodniej w Ustce! Active Summer będzie czynne w godzinach 10.00 - 16.00. W tym czasie będzie można korzystać z wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Festyn Rodzinny w Mielnie

W piątek 18 lipca na Placu Rekreacyjno-Sportowym w Mielnie odbędzie się Festyn Rodzinny. Zabawa wystartuje o godzinie 19.00. W programie mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, wstęp wolny.

XV Letni Festiwal Muzyczny w Krynicy-Zdroju

Krynickie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na tegoroczną odsłonę jednego z najważniejszych letnich wydarzeń muzycznych w Krynicy-Zdroju - XV Letni Festiwal Muzyczny. Impreza potrwa w dniach 20-23 lipca.

Architektoniczny spacer nordic walking w Gdyni

W piątek 14 lipca w Gdyni odbędzie się wydarzenie z cyklu "Przez dzielnice z kijkami - architektoniczny spacer nordic walking". Zaplanowano trasę na Wzgórze Świętego Maksymiliana. Początek spaceru o godzinie 11.00.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Łeba - nadmorski kurort. Wspieramy: Fundacja Serce dla Dziecka Grabie.